Guide to the report from Belgium

Kakav je izveštaj vozila iz Belgije?

Belgijos transporto priemonės ataskaita suteikia svarbios informacijos asmenims, norintiems pirkti transporto priemonę iš šios šalies. Leidžia patikrinti pardavėjo pateiktą pasiūlymą, remiantis informacija iš oficialių ir teisėtų šaltinių. Jos dėka galime patikrinti techninius duomenis, transporto priemonės istoriją ir ridą. Belgijos ataskaitoje yra:

  • Status vozila
  • Identifikacija vozila
  • Istorija vozila
  • Datum prve i poslednje registracije
  • Poslednji datum inspekcije
  • Tehnički podaci
  • Izduvne emisije i emisijski standard1) Status vozila

Šiame skirsnyje pateikiama bendra informacija apie transporto priemonės esamą padėtį ir istoriją Belgijos teritorijoje. Punktas „Transporto priemonės statusas“ gali mus perspėti apie tai, kad transporto priemonė yra po avarijos arba buvo visiškai sugadinta. Šiame skirsnyje taip pat pateikiama pirmojo ir paskutinio keitimo registre data. Čia taip pat sužinosime apie transporto priemonės administracinį statusą ir teisėtumą Belgijos teritorijoje.

belgia raport

2) Užsakyti ataskaitą

Šiame skirsnyje pateikiama pagrindinė informacija apie transporto priemonę: markė, modelis, kėbulo tipas, durų kiekis, vietų skaičius, spalva ar transporto priemonės kategorija.

basics

3) Istorija vozila

Šiame skirsnyje pateikiama informacija apie transporto priemonės registraciją Belgijoje. Čia sužinosime apie daugelį svarbių transporto priemonių būsenų, be kita ko, apie avarijas, komplektaciją, ar transporto priemonė uždrausta eksploatuoti. Transporto priemonės istorijoje taip pat pateikiamos transporto priemonės apžiūrų ir ridos duomenų fiksavimo datos.

history

4) Techniniai duomenys

Šiame skirsnyje pateikiamas išsamus tikrinamos transporto priemonės techninių duomenų sąrašas. Atskiruose punktuose yra informacija apie variklį, masę, išmatavimus, priekabę, ašis.

tech

5) Išmetamųjų dujų standartas ir kiekis

Pirkėjui naudinga gali būti informacija apie kuro rūšį, CO2 kiekį, vidutinį kuro sunaudojimą, ar išmetamųjų teršalų klasę.

emission standard, co2, fuel consumption